dejTE PADLA starostem o teplo

Výběr

Poradíme vám, jaký zdroj vytápění je pro vaše podmínky nejvhodnější a předložíme vám transparentní kalkulaci.

Prodej a instalace

Výběrem to nekončí. Společně vybraný zdroj vám prodáme a zprovozníme. Tím dáváme najevo, že si stojíme za každým krokem procesu.

Servis

Jsme tu pro vás i v případě potřeby servisu. Tímto finálním krokem ztvrzujeme naši záruku za kvalitu. Žádné výmluvy na prodejce nebo servisáky. Prostě jedna firma na všechno.

Výhody tepelných čerpadel

Úspora

Tepelná čerpadla mají nejnižší provozní náklady a to až o 50% v závislosti na stávajícím zdroji vytápění. Z ušetřených peněz za teplo můžete vyrazit třeba za zimou.

Pohodlí

Výkonný, nenáročný a tichý chod, žádné starosti se skládáním uhlí nebo štípání dřeva. Prostě teplo bez jakékoliv námahy.

Šetrnost

Díky využívání obnovitelných zdrojů přispívají tepelná čerpadla k udržitelnosti životního prostředí.

Řešení na míru

Dostanete od nás vždy to, co se bude nejlépe hodit Vašim finančním, prostorovým i časovým možnostem.

Záruky těch nejlepších

Spolupracujeme se špičkovými dodavateli jako jsou IVT a VIESSMANN.

Srovnání - tepelná čerpadla vs ostatní zdroje

Tepelná čerpadla

V současnosti nejefektivnější způsob vytápění s jednoznačně nejnižšími ročními náklady na provoz. Naším výhradním dodavatelem je firma IVT, která patří k absolutní špičce v oboru. Uvažujete o tepelném čerpadlu? Ozvěte se nám, navštívíme Vás, prokonzultujeme, navrhneme, poradíme, zrealizujeme. Nechte se unést švédskou kvalitou!

Automatické kotle na tuhá paliva

Ať už na dřevo, pelety nebo uhlí, kotle jsou zkrátka klasikou mezi zdroji tepla. Nízké náklady na pořízení, dražší na provoz, údržbu a skladování paliva. Instalujeme kotle 4. a 5. emisní třídy od špiček na trhu. Zároveň jsme schopni Vám přestavět kotle první, druhé a třetí emisní třídy, tak aby vyhovovaly stávajícím normám.

Plynové kotle

Jeden z nejpoužívanějších zdrojů. Kondenzační jsou levné na pořízení, ale nákladnější na provoz a údržbu. Díky znalosti různých typů Vám dokážeme vybrat ten, který bude přesně vyhovovat Vašim potřebám.